Domů / O nás

O nás

 Salon Petra Koppová je profesionální značka exkluzivně zasvěcená krasným zdravým vlasům. Patří k luxusním světovým salonům a to díky účinnosti profesionálních  přípravků značky Kérastase Paris a L’Oreal Professionnel a celkovou filozofií komplexního přístupu.

V Salonu Petra Koppová najdete spojení elegance, čistoty , bezpečí a pohodlí. V poklidné a harmonizující atmosféře jde především o čas a zážitek, který si každý klient zaslouží věnovat sám sobě. Salon  je vybaven unikátním luxusním nábytkem, který pochází od italských designérů. Nejmodernější technologie a vybavení doplňuje profesionální, pozorný a proškolený tým na stážích v Česku a zahraničí (Paříz, Miláno, Vídeň, …).

Zažijte i Vy okamžitou proměnu svých vlasů díky individuálně stanovené diagnóze.  Objevte řadu produktů Kérastase a  Shu uemura která splní i ty nejnáročnější požadavky.

Vaše vlasy jsou naší vášní …

Petra Korelová Koppová

Nic není nemožné„, je heslo, kterým se PETRA KORELOVÁ KOPPOVÁ, kadeřnice a poradkyně značky KÉRASTASE PARIS a majitelka prestižního kadeřnického salonu Salon Petra Koppová v Hradci Králové, řídí po celý život.

Je uznávanou odbornicí na poradenství a diagnózu vlasů i vlasové pokožky. Vedení společnosti L’ORÉAL PROFESSIONNEL se proto rozhodlo její letité zkušenosti využít a nabídlo jí spolupráci na novém vzdělávacím programu SALON PROGRESS.

Když před lety Petra obsadila 3.místo v prestižní soutěži Nejlepší kadeřník-poradce Kérastase 2009, dostala nabídku na užší spolupráci se značkou KÉRASTASE . Od té doby se datuje její školitelská a poradenská činnost. O principu poradenství v kadeřnickém salonu mluvila Petra na 7. Kongresu L’ORÉAL PROFESSIONNEL, který se konal 1.června 2011 v hotelu Hilton v Praze.

V roce 2010 zahájila značka KÉRASTASE PARIS projekt SALON PRIVILÉGE, zaměřený na zvýšení úrovně služeb a ziskovosti, kde se Petra společně s Vlastou Korbelovou  zapojily jako školitelky. Petra má na starosti několik salonů Kérastase v Čechách, na Moravě a na Slovensku a je zapojena do konečného rozhodovacího procesu o udělení titulu SALON PRIVILÉGE.

Na podzim roku 2012 se stala Petra Ambassadorkou SteamPod L’ORÉAL PROFESSIONNEL. Absolvovala také prestižní akademii střihu Stephan Academy a navštívila pařížský ateliér Alexandre De Paris. Pracuje výhradně s produkty L’ORÉAL PROFESSIONNEL, především s exkluzivní řadou výrobků KÉRASTASE PARIS, určenou náročným zákazníkům.

Historie a ocenění:

 • 28 let praxe v oboru
 • 1996 – založen SALON KOPPOVÁ
 • 2007 – získala jako salon certifikát kvality KONCEPT INSTITUT KÉRASTASE PARIS
 • 2011 – otevřeno vlasové studio SALON PETRA KOPPOVÁ v nových luxusních prostorech
 • 2012 – stala se ambassadorkou SteamPod L’ORÉAL PROFESSIONNEL
 • 2014 – získala jako salon prestižní ocenění HCF (Haute Coiffure Francaise)
 • 2015 – získala jako salon prestižní ocenění SALON PREMIUM
 • 2015 – finále na mezinárodní kadeřnické soutěži AICHI (ART IMAGE CHANGE INTERNATIONAL)
 • 2016 - finále  mezinárodní soutěže Color trophy 
 • 2018 - skvělé hodnocení MYSTERY CLIENT 
 • 2019 - výborné hodnocení MYSTERY SHOPPERS 
 • 2020 - otevření nového salonu

Patří také do skupiny těch nejkvalitnější salonů spolupracujících se značkou L‘ORÉAL PROFESSIONNEL, a proto může používat označení SALON PREMIUM.

Proměny